Preskočiť na obsah
Lukáš Ferenc

Priemyselná výroba

Lukáš Ferenc

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Rožňavské Bystré
Od roku
2026
IČO
57 796 033

Lukáš Ferenc

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
049 31 Rožňavské Bystré
Na trhu od
4. augusta 2026
IČO
57 796 033
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

2026
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Lukáš Ferenc

Lukáš Ferenc – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rožňavské Bystré. Podniká od 4. augusta 2026.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Základné údaje

Obchodné meno
Lukáš Ferenc
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
57 796 033
Dátum vzniku
4. augusta 2026
Miesto podnikania
049 31 Rožňavské Bystré
Živnostenský register
Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-17114
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 6. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Lukáš Ferenc zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Lukáš Ferenc?

Miesto podnikania je v obci 049 31 Rožňavské Bystré.

Čím sa Lukáš Ferenc zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Aké je IČO – Lukáš Ferenc?

IČO je 57 796 033.

Odkedy podniká Lukáš Ferenc?

Podnikanie začalo 4. augusta 2026.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Lukáš Ferenc podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lukas-ferenc-14.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.